590605-2026 - Ergebnis
Polen – Anästhesieinstrumente – ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku, o asortymencie i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, z podziałem na 82 pakiety asortymentowe
Vorherige Bekanntmachung223802-2026
Interne KennungZP 22/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
5. Los
LosLOT-0075
TitelZP 22/26 Pakiet 75
Beschreibung1 Pułapka wodna jednopacjentowa do respiratora CARESCAPE R860 (D-fend Pro+zielona) szt. 140 2 Zestaw jednopacjentowy do spirometrii w wilgotnych warunkach, 3m, do respiratora CARESCAPE R860 szt. 140 4 Jednorazowa zastawka wydechowa z czujnikiem przepływu do respiratora CARESCAPE R860 szt. 220 5 Filtr jednopacjentowy do respiratora CARESCAPE R 860 szt. 140
Interne KennungZP 22/26 Pakiet 75