590611-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ). 3. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane (art. 257 pkt. 1 Ustawy Pzp). 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ze względu na dostawę jednego pojazdu podział przedmiotowego zamówienia na części jest niemożliwy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych
Interne KennungMT.2370.41.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ). 3. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane (art. 257 pkt. 1 Ustawy Pzp). 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ze względu na dostawę jednego pojazdu podział przedmiotowego zamówienia na części jest niemożliwy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne KennungCzęść nr 1