2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strukturní ložiskové vrty NPVP – čistecko-jesenický masív a smrčinské krystalinikum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace čtyř hlubokých jádrových strukturních vrtů metodou wire-line v oblasti čistecko-jesenického masívu a Vernéřova u Aše, získání a předání vrtného jádra v zachované hloubkové návaznosti při požadovaném průměrném výnosu nejméně 95 % a provedení souvisejících technických měření. Maximální rozsah činí 2 050 m. Součástí plnění jsou zejména průběžná a závěrečná inklinometrická měření, kaliperová karotáž, spektrální gama karotáž K–U–Th, karotáž magnetické susceptibility, optické zobrazení stěny vrtu metodou OTV, technická dokumentace, likvidace vrtů a doprava vrtného jádra do skladu hmotné dokumentace ČGS v Lužné u Rakovníka.
Interne Kennung: N006/26/V00026344
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76340000 Kernbohrungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 76440000 Bohrlochvermessung, 76442000 Vermessung nicht verrohrter Bohrlöcher, 76443000 Sonstige Vermessungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo snížit rozsah plnění, zejména zkrátit projektovanou délku jednotlivého vrtu nebo některý z projektovaných vrtů nerealizovat, nastanou-li podmínky stanovené v zadávací dokumentaci a návrhu smlouvy. Dodavateli bude uhrazeno pouze skutečně provedené a převzaté plnění podle sjednaných jednotkových cen.