590626-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Pflegearbeiten für Sportplätze – Europese openbare aanbesteding Onderhoud natuurgras sportvelden 2026-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Onderhoud natuurgras sportvelden 2026-2030
Beschreibung: De aanbesteding betreft een opdracht voor het uitvoeren van onderhoud van (natuur)sportvelden in de gemeente Horst aan de Maas. De werkzaamheden omvatten hoofdzakelijk: - onderhoud natuurgrassportvelden (maaien, rollen, slepen, dressen, verticuteren enz.); - knippen van hagen en beplantingsranden zie bestek
Interne Kennung: 24NW11603RO-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Groot onderhoud natuurgras sportvelden Horst aan de Maas
Beschreibung: Betreft het groot onderhoud aan de natuurgras sportvelden binnen de gemeente Horst aan de Maas
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente is voornemens een overeenkomst af te sluiten met 1 opdrachtnemer. De ingangsdatum van de opdracht is gepland vanaf 1 januari 2026. De overeenkomst heeft een looptijd van 24 maanden met de mogelijkheid voor de gemeente om de overeenkomst 2 keer met 1 jaar te verlengen tot 1 januari 2030.