2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce kompresorovny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka technologie na klíč formou Design & Build, zahrnující inženýring, návrh technického řešení, výrobu, dodání, montáž, zkoušky a uvedení celého díla do provozu spočívající v dodávce 1 ks nového kompresoru, technologie úpravy a sušení stlačeného vzduchu s možností 100% redundance, VZT, 1 ks transformátoru 6,3/0,4 kV a veškerých souvisejících rozvodů vody, stlačeného vzduchu, elektroinstalace a MaR vč. nezbytných stavebních úprav a úprav stávajících rozvodů v kompresorovně. Zadavatel upozorňuje na to, že během jednání o předběžných nabídkách může dojít k upřesnění požadavku na výkon kompresorové stanice, pročež může dojít k rozšíření požadovaného předmětu plnění veřejné zakázky. Uvedené zohlední účastníci ve svých předběžných nabídkách (viz odst. 10.4 zadávací dokumentace). V rámci finalizace zadávacích podmínek (po jednací fázi) bude ze strany zadavatele předmět plnění veřejné zakázky v tomto ohledu stanoven pevně, a to s ohledem na jeho aktuální provozní potřeby a rovněž s přihlédnutím k dotčené části předběžných nabídek účastníků a k navazující jednací fázi zadávacího řízení. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Rekonstrukce kompresorovny
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 a násl. ZZVZ. Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve více fázích, nejprve dochází k podání žádosti o účast (prokázání splnění kvalifikace), po jejich posouzení zadavatel vyzve kvalifikované účastníky zadávacího řízení k podání předběžných nabídek. Předběžnou nabídku může podat pouze účastník zadávacího řízení, který byl zadavatelem vyzván k podání předběžné nabídky (účastník zadávací řízení, který prokázal splnění kvalifikace). K předběžné nabídce podané v rozporu s předchozím nebude v souladu s § 61 odst. 7 ZZVZ přihlíženo. Následně zadavatel s účastníky zadávacího řízení jedná o jejich předběžných nabídkách (zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit zadávací podmínky vyjma minimálních technických podmínek dle čl. 3.4 zadávací dokumentace a vyjma pravidel pro hodnocení nabídek podle § 115 ZZVZ, to vše v souladu s § 61 odst. 11 ZZVZ). Po ukončení jednání o předběžných nabídkách zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání (konečných/finálních) nabídek. Nabídku může podat pouze účastník zadávacího řízení, který byl k podání nabídky vyzván. Pokud je v textu této zadávací dokumentace použit pojem „nabídka“, rozumí se jim jak předběžná nabídka dle § 61 odst. 6 ZZVZ, tak (konečná/finální) nabídka dle § 61 odst. 12 ZZVZ, pokud není uvedeno jinak.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42123400 Luftkompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39721321 Drucklufttrockner, 45251143 Bau von Druckluft-Erzeugungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0001