590641-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby bloku operacyjnego oraz do zabiegów i operacji neurochirurgicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby bloku operacyjnego oraz do zabiegów i operacji neurochirurgicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby bloku operacyjnego oraz do zabiegów i operacji neurochirurgicznych w podziale na 14 części. Zadanie nr 1 – Trokary oraz zestawy do zabiegów laparoskopowych Zadanie nr 2 – Elementy jednorazowe do neuronawigacji Zadanie nr 3 – Zestaw do operacji bariatrycznych Zadanie nr 4 – Siatki przepuklinowe Zadanie nr 5 – Siatki chirurgiczne do przepuklin brzusznych Zadanie nr 6 – Staplery Zadanie nr 7 – Narzędzia do uszczelniania i rozdzielania naczyń i pęczków tkankowych Zadanie nr 8 – System dostępu laparoskopowego Zadanie nr 9 – Narzędzia do elektrochirurgii wątroby Zadanie nr 10 – Klipsownice do zabiegów otwartych i retraktory wątrobowe Zadanie nr 11 – Systemy do stabilizacji kręgosłupa Zadanie nr 12 – Wchłanialne łaty opony Zadanie nr 13 – Sterylne opony twarde mózgu Zadanie nr 14 – Klej chirurgiczny 2.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.14 do SWZ.
Interne KennungDZP/PN/35/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp wyznaczy termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Główną motywacją Zamawiającego do skrócenia terminu składania ofert jest ochrona zdrowia pacjentów. Skrócenie terminu składania ofert ma na celu zapewnienie ciągłości świadczenia usług medycznych dla pacjentów Szpitala. Sprzęt objęty przedmiotowym postępowaniem jest niezbędny do wykonywania planowych oraz pilnych badań, a brak możliwości jego użycia może generować ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia pacjentów.Mając powyższe na względzie, wskazane okoliczności należy zakwalifikować jako ważny interes Zamawiającego, który mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy p.z.p.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Trokary oraz zestawy do zabiegów laparoskopowych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Elementy jednorazowe do neuronawigacji
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Zestaw do operacji bariatrycznych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Siatki przepuklinowe
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – Siatki chirurgiczne do przepuklin brzusznych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – Staplery
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – Narzędzia do uszczelniania i rozdzielania naczyń i pęczków tkankowych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 – System dostępu laparoskopowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.8 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 – Narzędzia do elektrochirurgii wątroby
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.9 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 – Klipsownice do zabiegów otwartych i retraktory wątrobowe
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.10 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 – Systemy do stabilizacji kręgosłupa
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.11 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 – Wchłanialne łaty opony
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.12 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13 – Sterylne opony twarde mózgu
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.13 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14 – Klej chirurgiczny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.14 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 14