590653-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup aparatury i sprzętu medycznego - środki własne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aparatury i sprzętu medycznego - środki własne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu medycznego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 6 rozdziału IV oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 24 części. Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne. 3.Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Powody niedokonania podziału zamówienia na części w ramach poszczególnych pakietów: Opisane w poszczególnych pakietach przedmiotu zamówienia elementy są ze sobą połączone pod względem funkcjonalnym. Kompleksowe zakupy urządzenia medycznego/sprzętu medycznego i niezbędnego do jego pracy wyposażenia jest konieczne w celu korzystania z urządzenia/sprzętu, dlatego też podział zamówienia na części nie byłby racjonalny. Pod względem organizacyjnym łatwiejsze będzie również skoordynowanie działań związanych z dostawą oraz kompleksowym wyposażeniem. Dokonanie podziału zamówienia na części nie przyniosłoby wymiernych korzyści finansowych, ani też nie przyczyniłoby się do lepszego zapewnienia uczciwej konkurencji, czy przestrzegania zasad równego traktowania wykonawców w postępowaniu. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 p.z.p. 6. Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest objęte środkiem IZM, o którym mowa w art. 1 ust. 1 Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 17 czerwca 2025 r. ustanawiającego Międzynarodowy Instrument Zamówień zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2022/1031 Parlamentu Europejskiego i Rady w odniesieniu do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wchodzących w zakres środka IZM. Zastosowanie środka IZM w przedmiotowym postępowaniu wynika z łącznego szacowania wartości dostaw podobnych określonych przez Zamawiającego w planie postępowań o udzielenie zamówień na rok 2026 dostępnym w Biuletynie Zamówień Publicznych.
Interne KennungNLZ.2026.271.62
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 33122000 Ophtalmologische Geräte, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33123200 Elektrokardiografen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Defibrylator typ A
BeschreibungDefibrylator typ A - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Defibrylator typ B
BeschreibungDefibrylator typ B - 8 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Menge8 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dermatom z siatkownicą
BeschreibungDermatom z siatkownicą - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
Menge2 Stück
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Nawiew jałowego powietrza
BeschreibungNawiew jałowego powietrza - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Aparat do pomiaru przepływu krwi
BeschreibungAparat do pomiaru przepływu krwi - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - System holterowski
BeschreibungSystem holterowski - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Aparat do pomiaru krzepliwości krwi
BeschreibungAparat do pomiaru krzepliwości krwi - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Aparat EKG
BeschreibungAparat EKG - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Piła oscylacyjna
BeschreibungPiła oscylacyjna - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Rejestrator impedancji PH
BeschreibungRejestrator impedancji PH - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Urządzenie do przechowywania płytek krwi
BeschreibungUrządzenie do przechowywania płytek krwi - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Cieplarki płynów infuzyjnych typ A, typ B
BeschreibungCieplarki płynów infuzyjnych typ A, typ B - 3 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten
Menge3 Stück
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Elektrostymulator
BeschreibungElektrostymulator - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 Fotele zabiegowe
BeschreibungFotele zabiegowe - 20 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Menge20 Stück
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 - Lampa Sollux
BeschreibungLampa Sollux - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 - Oftalmoskop
BeschreibungOftalmoskop- 2 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
LosLOT-0017
TitelCzęść 17 - Aparat OCT tylnego odcinka oka
BeschreibungAparat OCT tylnego odcinka oka - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18 - Perymetr
BeschreibungPerymetr - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19 - Tonometr
BeschreibungTonometr- 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 - Lampa szczelinowa
BeschreibungLampa szczelinowa - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21 - Lampa czołowa ze źródłem światła
BeschreibungLampa czołowa ze źródłem światła - 3 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22 - System do hipotermii terapeutycznej
BeschreibungSystem do hipotermii terapeutycznej - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0023
TitelCzęść 23 - Aparat do pneumatycznej kompresji uciskowej
BeschreibungAparat do pneumatycznej kompresji uciskowej - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24 - Inhalator ultradźwiękowy
BeschreibungInhalator ultradźwiękowy - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke