2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění tvorby audiovizuálního obsahu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění audiovizuálního obsahu, který má podpořit propagaci turistických atraktivit Česka v rámci marketingových kampaní zadavatele. Jedná se o audiovizuální obsah pro užití na internetu, sociálních sítích, v televizním vysílání a v marketingových materiálech vytvářených zadavatelem včetně užití v inzerátech v České republice nebo v zahraničí, zejména v sousedních zemích, dalších zemích Evropské unie, Severní Americe, Číně, Japonsku, Jižní Koreji a jinde. Zadavatel poptává zajištění výroby audiovizuálního obsahu v různých délkách, s různým obsahem a formátem, animace - motion grafika a vizuální efekty (VFX), 2-D a 3-D animace, mluvené slovo přenášené hlasem (voice-over) a hudební doprovod, odvozené mluvené slovo či audiospoty pro užití v rádiu, postprodukce videí a animace (color grading, střih, grafika, rendering), titulkování videí v českém jazyce či titulkování pomocí přeložených textů a další lokalizace videí do cizích jazyků, zajištění cizojazyčného mluveného slova (voice-over), zajištění modelů, herců a castingu, zajištění práv na zpodobnění (buyout), převod licenčních práv na zadavatele, např. formou exkluzivní časově neomezené licence, natočení a předání surové stopáže, či v postprodukci upraveného audiovizuálního a již hotového díla zadavateli.
Interne Kennung: VZ/2024/410/16
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uveřejnění výsledku dílčího minitenderu zadávaného v dynamickém nákupním systému.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111200 Herstellung von Werbe-, Reklame- und Informationsfilmen und -videofilmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92111240 Herstellung von Reklamevideofilmen, 92111100 Herstellung von Lehrfilmen und -videofilmen
5. Los
Los: LOT-0001