2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie i konserwacja sygnalizacji świetlnych włączonych do systemu sterowania ruchem (ITS) na terenie Wrocławia
Beschreibung: Bieżące utrzymanie i konserwacja sygnalizacji świetlnych objętych systemem ITS oraz infrastruktury włączonej do systemu sterowania ruchem na terenie miasta Wrocławia z podziałem na części: ZADANIE 1 – obszar A , ZADANIE 2 – obszar B
Interne Kennung: TXZ/TISS/262/86/2026/MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: obszar A
Beschreibung: Bieżące utrzymanie i konserwacja sygnalizacji świetlnych objętych systemem ITS oraz infrastruktury włączonej do systemu sterowania ruchem na obszarze A
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: obszar B
Beschreibung: Bieżące utrzymanie i konserwacja sygnalizacji świetlnych objętych systemem ITS oraz infrastruktury włączonej do systemu sterowania ruchem na obszarze B
Interne Kennung: zadanie 2
590674-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TXZ/TISS/262/86/2026/MS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: obszar A
Internal identifier: zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: obszar B
Internal identifier: zadanie 2