590677-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego – 3 części zamówienia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego – 3 części zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, w podziale na części: Część A - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor); Część B - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor); Część C - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ. Miejsce dostawy: Centrala Zakładu, ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa oraz 43 Oddziały na terenie całego kraju. Przedmiotem zamówienia, są produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm.).
Interne Kennung993200.271.030.2026 - DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść A - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor)
BeschreibungDostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ. Przedmiotem zamówienia, są produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm.).
Interne KennungCzęść A
LosLOT-0002
TitelCzęść B - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor)
Interne KennungCzęść B
LosLOT-0003
TitelCzęść C - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor)
Interne KennungCzęść C