See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do realizacji programów lekowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do realizacji programów lekowych 1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określają dokładnie Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/172 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 195922-2026
Interne Kennung: TZ.383.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/2 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. ścisłą zależność zakresu zakupu od liczby i rodzaju schorzeń pacjentów, a tym samym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. możliwość zakupu większej liczby niektórych pozycji leków przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji w granicach do 30% (dla poszczególnych pozycji asortymentowych), pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/4 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie Nr 39
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/39 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/39 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 39
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie Nr 47
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/47 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/47 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 47
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie Nr 50
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/50 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/50 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 50
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie Nr 56
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/56 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/56 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 56
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie Nr 59
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/59 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/59 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 59
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie Nr 61
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/61 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/61 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 61
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie Nr 67
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/67 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/67 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie Nr 68
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/68 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/68 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 68
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie Nr 70
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/70 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/70 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 70
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie Nr 72
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/72 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/72 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 72
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie Nr 91
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/91 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/91 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 91
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie Nr 121
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/121 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/121 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 121
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie Nr 124
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/124 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/124 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 124
Los: LOT-0141
Titel: Zadanie Nr 141
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/141 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/141 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 141
Los: LOT-0143
Titel: Zadanie Nr 143
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/143 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/143 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 143
Los: LOT-0146
Titel: Zadanie Nr 146
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/146 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/146 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 146
Los: LOT-0149
Titel: Zadanie Nr 149
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/149 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/149 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 149
Los: LOT-0163
Titel: Zadanie Nr 163
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/163 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/163 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 163