590679-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028 wraz z aktualizacją PZO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028 wraz z aktualizacją PZO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie badań terenowych (monitoringu i uzupełnienia stanu wiedzy) i oceny stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gatunków roślin i zwierząt, będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028, a także opracowanie ekspertyzy z przeprowadzonych badań oraz projektów aktualizacji planu zadań ochronnych i Standardowego Formularza Danych. Przedmioty ochrony obszaru Natura 2000 objęte projektem: 1) 3150 Starorzecza i naturalne eutroficzne zbiorniki wodne ze zbiorowiskami z Nympheion, Potamion, 2) 6430 Ziołorośla górskie Adenstylion alliariae i ziołorośla nadrzeczne Convolvuletalia sepium, 3) 6210 Murawy kserotermiczne, 4) 6410 Zmiennowilgotne łąki trzęślicowe, 5) 7230 Górskie i nizinne torfowiska zasadowe o charakterze młak, turzycowisk i mechowisk, 6) 9170 Grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny Galio-Carpinetum, Tilio-Carpinetum, 7) 91E0 Łęgi wierzbowe, topolowe, olszowe i jesionowe Salicetum albo-fragilis, Populetum albae, Alnenion glutinoso- incanae i olsy źródliskowe, 8) 91I0 Ciepłolubne dąbrowy, 9) 4038 Czerwończyk fioletek Lycaena helle, 10) 1188 Kumak nizinny Bombina bombina, 11) 1355 Wydra Lutra lutra, 12) 1337 Bóbr europejski Castor fiber, 13) 1617 Starodub łąkowy Ostericum palustre Obszar objęty projektem: 3 456,41 ha (cały obszar Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie badań terenowych (monitoringu i uzupełnienia stanu wiedzy) i oceny stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gatunków roślin i zwierząt, będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028, a także opracowanie ekspertyzy z przeprowadzonych badań oraz projektów aktualizacji planu zadań ochronnych i Standardowego Formularza Danych. Przedmioty ochrony obszaru Natura 2000 objęte projektem: 1) 3150 Starorzecza i naturalne eutroficzne zbiorniki wodne ze zbiorowiskami z Nympheion, Potamion, 2) 6430 Ziołorośla górskie Adenstylion alliariae i ziołorośla nadrzeczne Convolvuletalia sepium, 3) 6210 Murawy kserotermiczne, 4) 6410 Zmiennowilgotne łąki trzęślicowe, 5) 7230 Górskie i nizinne torfowiska zasadowe o charakterze młak, turzycowisk i mechowisk, 6) 9170 Grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny Galio-Carpinetum, Tilio-Carpinetum, 7) 91E0 Łęgi wierzbowe, topolowe, olszowe i jesionowe Salicetum albo-fragilis, Populetum albae, Alnenion glutinoso- incanae i olsy źródliskowe, 8) 91I0 Ciepłolubne dąbrowy, 9) 4038 Czerwończyk fioletek Lycaena helle, 10) 1188 Kumak nizinny Bombina bombina, 11) 1355 Wydra Lutra lutra, 12) 1337 Bóbr europejski Castor fiber, 13) 1617 Starodub łąkowy Ostericum palustre Obszar objęty projektem: 3 456,41 ha (cały obszar Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028).
Interne KennungWOA.082.5.15.2026.AM
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services
Additional classification (cpv): 90720000 Environmental protection
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: WOA.082.5.15.2026.AM