2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi dostępu do sieci Internet dla stacji retransmisyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostępu do sieci Internet dla stacji retransmisyjnych, które są rozmieszczone na terenie kraju, a które nie są w obiektach Straży Granicznej. Zamawiający wymaga uruchomienia łącza dostępowego do sieci Internet na każdej ze stacji retransmisyjnej zakończonym interfejsem, co najmniej Fast Ethernet. Łącza powinny zostać zakończone bezpośrednio przy stacji retransmisyjnej (szczegółowe miejsce zostanie udostępnione przez wyznaczoną osobę Zamawiającego). Wykonawca zobowiązuje się do utrzymania, jakości i dostępności usługi w okresie jej świadczenia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 466382-2025
Interne Kennung: Sprawa nr 30/BF/BŁiI/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, składane wraz z ofertą: 1) Formularz ofertowy, według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem (JEDZ)”. Zamawiający dopuszcza, aby Wykonawca przy wypełnianiu formularza JEDZ w części IV – Kryteria kwalifikacji wypełnił tylko sekcję α (alfa). W takim przypadku Wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. Oświadczenie sporządza się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z wpisem do właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej albo przez osobę umocowaną do podpisania oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ww. oświadczenie składa każdy z Wykonawców oddzielnie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. [Edytowalna wersja formularza dostępna na stronie Urzędu Zamówień Publicznych pod adresem: https://espd.uzp.gov.pl/filter?lang=pl] Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 3) Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane na podstawie w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ww. oświadczenie składa każdy z Wykonawców oddzielnie. Oświadczenie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 4) Oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 ustawy Pzp) – w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców. 5) Pełnomocnictwo lub ciąg pełnomocnictw (jeżeli dotyczy) lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli: - Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia i ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia; - w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta, tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający może żądać od Wykonawcy odpisu lub informacji z KRS, CEiDG lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów rejestracyjnych, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 63