2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa techniczna wiat przystankowych zlokalizowanych na przystankach komunikacyjnych na terenie Gminy Miejskiej Kraków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącego utrzymania i obsługi wraz ze szkleniem wiat przystankowych zlokalizowanych na przystankach komunikacyjnych na terenie Gminy Miejskiej Kraków będących w dyspozycji Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie.
Interne Kennung: TE.261.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 98395000 Schlosserdienste, 44112100 Schutzunterkünfte
5. Los
Los: LOT-0001