2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inženýrské a projektově manažerské činnosti při přípravě a realizaci projektu Dětského sportovně-kulturního centra
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je průběžné a kontinuální zajišťování inženýrských a projektově manažerských činnosti při přípravě a realizaci projektu Dětského sportovně kulturního centra na straně a v zájmu stavebníka – Statutární město Brno, městská část Brno-střed. Jedná se o zajišťování inženýrských a projektově manažerských činností projektového manažera (PM) a technického dozoru stavebníka (TDS) a jeho realizačního týmu a) v Projektové fázi (při zpracování projektové dokumentace ve stupni PDPS), b) v Zadávací fázi, tj. ve fázi tvorby zadávacích podmínek pro výběr zhotovitele stavby a v průběhu zadávacího řízení na výběr zhotovitele stavby a c) v Realizační fázi, tj. ve fázi realizace stavby ve formě výkonu činností technického dozoru stavebníka. Při plnění veřejné zakázky je vyžadována práce v CDE a řešení připomínek a jiných úkonů prostřednictvím systémů na to navázaných. Podrobný popis předmětu plnění této veřejné zakázky je obsažen v přílohách k zadávací dokumentaci, zejména v příloze č. 3 ZD – Návrh smlouvy a v příloze č. 4 ZD – Podrobný popis předmětu plnění.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel na tomto místě informuje dodavatele, že v případě splnění podmínek sjednaných v příkazní smlouvě může být uplatněna vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky, a to v souladu s § 100 odst. 1 zákona. Vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky ve smyslu § 100 odst. 1 zákona je obsažena v článku IV. odst. IV.2. příkazní smlouvy. IV. 2. V případě, že dojde k prodloužení termínu dokončení stavby v důsledku uzavřené smlouvy o dílo nebo na základě uzavřeného dodatku mezi příkazcem a zhotovitelem, bude se tato smlouva automaticky prolongovat, a to do doby předání stavby bez vad a nedodělků. Příkazce si tímto současně vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny rozsahu plnění v Realizační fázi, a to ve formě možného zkrácení doby předpokládané délky stavby (a tím i zkrácení doby poskytování činností dle této smlouvy) až o 5 měsíců nebo možného prodloužení doby předpokládané délky stavby (a tím i prodloužení doby poskytování činností dle této smlouvy) až o 10 měsíců, a to ve vazbě na podmínky stanovené v uzavřené SOD mezi příkazcem a zhotovitelem stavby nebo v dodatku ke SOD uzavřeném mezi příkazcem a zhotovitelem stavby. V případě snížení rozsahu plnění dle této smlouvy (zkrácení délky stavby až o 5 měsíců) budou činnosti v rámci Realizační fáze hrazeny formou měsíčního paušálu sjednaného v VI. písm. c) této smlouvy pouze po dobu skutečné (zkrácené) délky stavby. V případě zvýšení rozsahu plnění dle této smlouvy (prodloužení délky stavby až o 10 měsíců) budou činnosti v rámci Realizační fáze hrazeny formou měsíčního paušálu sjednaného v VI. písm. c) této smlouvy po celou dobu skutečné (prodloužené) délky stavby.