2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding en vegen van verhardingen Gemeente Midden-Groningen-2026
Beschreibung: De inhoud van de opdracht betreft in hoofdzaak: • Het bestrijden van onkruid op openbare verhardingen binnen de gemeente Midden-Groningen op basis van beeldkwaliteit; • Het vegen van openbare verhardingen binnen de gemeente Midden Groningen op basis van beeldkwaliteit; • Op verschillende gemeentelijke omheinde terreinen, zoals schoolpleinen en gemeentewerven, het verwijderen van onkruid, vegen van verhardingen en reinigen van kolken op basis van frequentie. De omvang van de opdracht en wat eventueel expliciet buiten de opdracht valt is beschreven in paragraaf 1.3 van de Technische omschrijving.
Interne Kennung: TN 603237
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 jaar met optie twee keer 2 jaar verlenging (max. 6 jaar)
590714-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TN 603237
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: