590719-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU III/41318 ZNOJMO, ULICE MELKUSOVA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU III/41318 ZNOJMO, ULICE MELKUSOVA
BeschreibungPředmětem zakázky je provedení opravy krytu vozovky na silnici III/41318 Znojmo, ulice Melkusova, v úseku km 0,000 – 0,572. Oprava spočívá ve výměně obrusné vrstvy vozovky z ACO 11 + v tl. 50 mm, sanaci trhlin, výškové úpravě poklopů, mříží a krycích hrnců. Dále provedení vodorovného dopravního značení (VDZ) přechodů pro chodce v úpravě plast hladký, včetně všech souvisejících prací.
Interne KennungRÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU III/41318 ZNOJMO, ULICE MELKUSOVA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001