2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Chlewiska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Chlewiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RR.271.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2026.793 t.j.) w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Chlewiska Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.