See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dokumentacja projektowa na potrzeby realizacji zadania polegającego na budowie tunelu drogowego w km 21,050 linii kolejowej nr 2 Warszawa Zachodnia - Terespol....
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby realizacji zadania polegającego na budowie tunelu drogowego w km 21,050 linii kolejowej nr 2 Warszawa Zachodnia – Terespol na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2284W w mieście Sulejówek” w zakresie inwestycji PKP PLK S.A. realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami Etap II - część wiaduktowa” (POIiŚ 5.1-21). 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ („OPZ”).
Interne Kennung: IREZA1b-216-2/18
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Projekt swoim zakresem obejmuje: Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby realizacji zadania polegającego na budowie tunelu drogowego w km 21,050 linii kolejowej nr 2 Warszawa Zachodnia – Terespol na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2284W w mieście Sulejówek” w zakresie inwestycji PKP PLK S.A. realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami Etap II - część wiaduktowa” (POIiŚ 5.1-21). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ („OPZ”).