2. Verfahren
Verfahren
Titel: Natuurbrandbestrijdingsvoertuigen (VRZ)
Beschreibung: Aanleiding voor deze aanbesteding is de wens van VRZ om in de periode 2027–2030 ten minste zes natuurbrandbestrijdingsvoertuigen te vervangen, vanwege het bereiken van de economische en technische eindlevensduur. De opdracht betreft de levering van zes natuurbrandbestrijdingsvoertuigen. Optioneel kan maximaal één aanvullend voertuig worden afgenomen in de contractperiode.
Interne Kennung: EA-VRZ-2024-04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Aanleiding voor deze aanbesteding is de wens van VRZ om in de periode 2027–2030 ten minste zes natuurbrandbestrijdingsvoertuigen te vervangen, vanwege het bereiken van de economische en technische eindlevensduur. 6 stuks + 1 stuk optioneel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VRZ wenst een optie op te nemen voor één extra voertuig. Deze optie is bedoeld voor de levering van een vervangend of aanvullend voertuig gedurende de contractperiode, bijvoorbeeld in het geval van total loss, beleidswijzigingen of andere omstandigheden waarin vervanging en/of uitbreiding noodzakelijk of wenselijk wordt geacht.