590757-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa przełączników sieciowych do Sądu Najwyższego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych do Sądu Najwyższego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych do Sądu Najwyższego. 2. Opis przedmiotu zamówienia – formularz produktowy (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 4. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie, 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie, 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie, 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 2 umowy (zamówienia) obejmujące swoim zakresem realizację dostawy przełączników sieciowych o wartości każdej umowy nie mniejszej niż 550.000,00 zł brutto. 5. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna), warunki udziału w Postępowaniu mogą zostać spełnione przez jednego Wykonawcę lub łącznie przez wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 6. Ocena spełniania warunków wymaganych od Wykonawców nastąpi według formuły: „spełnia – nie spełnia”, na podstawie informacji zawartych w złożonych oświadczeniach i dokumentach. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
Interne KennungKPP III.2611.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych do Sądu Najwyższego. 2) Opis przedmiotu zamówienia – formularz produktowy (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.