2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup hovězího masa pro SÚZ ČVUT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému na nákup hovězího masa pro stravovací provozy SÚZ ČVUT.
Interne Kennung: 5/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávání veřejné zakázky postupem dle § 141 ZZVZ - zaslána výzva k podání nabídky dodavatelům zavedeným do DNS.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup hovězího masa pro SÚZ ČVUT - DNS - Výzva 13
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup hovězího masa pro stravovací provozy SÚZ ČVUT na období červenec - září 2026.
Interne Kennung: 6/2025 - Výzva 13
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny dodavatele dle §100/2 ZZVZ a § 222/10 a ZZVZ, výhrady změny závazku v souladu s § 222/4 b ZZVZ a v souladu s § 100/1 ZZVZ (změna v rozsahu dodávek)