2. Verfahren
Verfahren
Titel: R.O.K. BURGERLIJKE BOUWKUNDE
Beschreibung: Belgoprocess wil een aantal burgerlijke bouwwerken van algemene aard onder een raamovereenkomst uitbesteden aan een opdrachtnemer (aannemer). Deze burgerlijke bouwwerken zijn bv metselwerken, betonwerken, funderingswerken, afbraakwerken, kleine asbestverwijdering, kleine hijswerken, enz. De werken worden uitgevoerd in een industriële omgeving. De werken dienen gepresteerd te worden op beide sites van Belgoprocess (Site 1 in Dessel en Site 2 in Mol). Het betreft hier zowel werken in de gecontroleerde als de niet-gecontroleerde zones van deze sites.
Interne Kennung: PPP0TK-921/6311/LDEC/BURGBOUWKUNDE (ID 921)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LDEC/BURGBOUWKUNDE (ID 921)_1