2. Verfahren
Verfahren
Titel: Euroopa jäätmetekke vähendamise nädala kampaania 2026
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on Euroopa jäätmetekke vähendamise nädala kampaania loovlahenduse väljatöötamine, kommunikatsiooniplaani koostamine, meediapindade vahendamine ning kampaania elluviimine riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314170-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen, 90712000 Umweltplanung, 92111100 Herstellung von Lehrfilmen und -videofilmen
5. Los
Los: LOT-0000