2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtueel oefen en examen systeem (VOES)
Beschreibung: Levering van een Virtueel oefen en examen systeem die geschikt is voor het opleiden en examineren van brandweerpersoneel zoals dit opgenomen is in de exameneisen opgesteld door het NIPV. omvang: 4 stuks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Virtueel Oefen en Examen Systeem VOES
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een uitbreiding van 4 naar 10 stuks. Zie Beschrijvend document 2.5.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: