See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa drzew i krzewów ozdobnych oraz usługa polegająca na sadzeniu i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych na terenach zieleni miejskiej – Jesień 2026”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę drzew i krzewów ozdobnych oraz usługę polegającą na sadzeniu i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych na terenach zieleni miejskiej – Jesień 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia z podziałem na dwadzieścia odrębnych Zadań: Zadanie I - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, pnącza i trawy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Psie Pole I, Stare Miasto II, Krzyki II; Zieleń przyuliczna: Fabryczna Południe, Krzyki Zachód; Lasy: Fabryczna I; Zadanie II - Dostawa materiału roślinnego (krzewy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Zachód; Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna IV; Zadanie III - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, byliny, trawy, cebule) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Zieleń parkowa: Stare Miasto I, Śródmieście II, Psie Pole II; Zieleń rozproszona; Zadanie IV - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, byliny, pnącza, trawy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Śródmieście; Zieleń parkowa: Krzyki I, Krzyki III, Śródmieście I, Śródmieście III; Zadanie V - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Fabryczna I, Psie Pole I, Stare Miasto II, Krzyki II, Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód, Fabryczna Południe; Lasy: Fabryczna I, Fabryczna II; Zadanie VI - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Zachód; Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna IV; Zadanie VII - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Fabryczna Północ; Zieleń parkowa: Stare Miasto I, Śródmieście II; Zadanie VIII - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Zieleń parkowa: Psie Pole II; Zadanie IX - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód; Zieleń parkowa: Krzyki I, Krzyki III, Śródmieście I; Zadanie X - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Śródmieście; Zieleń parkowa: Śródmieście III; Zadanie XI - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Fabryczna I; Zadanie XII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew i pnączy na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Zachód; Zadanie XIII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów, traw oraz dostawa i sadzenie roślin cebulowych wraz z pracami dodatkowymi pod nasadzenia na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Śródmieście - kieszonka ul. Moniuszki, Śródmieście - kieszonka św. Wincentego, Śródmieście - kieszonka ul. Księcia Witolda; Zadanie XIV - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew, krzewów i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Krzyki II, Krzyki III; Zadanie XV - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód - Zagospodarowanie alei Armii Krajowej; Krzyki Wschód - Zagospodarowanie ulicy Mościckiego; Zadanie XVI - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód – FRODO; Zadanie XVII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód - kieszonka Partynicka - Zielony Mecenat; Krzyki Zachód - Kompleksowe zagospodarowanie ulic oraz Zielone przystanki; Zadanie XVIII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Zadanie XIX - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód - kieszonka Kromera; Psie Pole Wschód - kieszonka Kromera/Krzywoustego. Zadanie XX - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin, traw i roślin cebulowych wraz z dostawą materiału roślinnego oraz pracami dodatkowymi pod nasadzenia na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Śródmieście III - kieszonka przy ul. Wyszyńskiego/Prusa (skwer ks. Spiske). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: ZP/PN/220/68/2026/DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, pnącza i trawy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie I - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, pnącza i trawy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Psie Pole I, Stare Miasto II, Krzyki II; Zieleń przyuliczna: Fabryczna Południe, Krzyki Zachód; Lasy: Fabryczna I; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie I
Haupteinstufung (cpv): 03451300 Sträucher
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II - Dostawa materiału roślinnego (krzewy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie II - Dostawa materiału roślinnego (krzewy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Zachód; Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna IV; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, byliny, trawy, cebule) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie III - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, byliny, trawy, cebule) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Zieleń parkowa: Stare Miasto I, Śródmieście II, Psie Pole II; Zieleń rozproszona; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie IV - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, byliny, pnącza, trawy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie IV - Dostawa materiału roślinnego (krzewy, byliny, pnącza, trawy) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Śródmieście; Zieleń parkowa: Krzyki I, Krzyki III, Śródmieście I, Śródmieście III; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie V - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie V - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Fabryczna I, Psie Pole I, Stare Miasto II, Krzyki II, Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód, Fabryczna Południe; Lasy: Fabryczna I, Fabryczna II; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie VI - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie VI - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Zachód; Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna IV; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie VI
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie VII - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie VII - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Fabryczna Północ; Zieleń parkowa: Stare Miasto I, Śródmieście II; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie VII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie VIII - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie VIII - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Zieleń parkowa: Psie Pole II; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie IX - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie IX - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód; Zieleń parkowa: Krzyki I, Krzyki III, Śródmieście I; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie IX
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie X - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie X - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Śródmieście; Zieleń parkowa: Śródmieście III; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie X
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie XI - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XI - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Fabryczna I; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XI
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie XII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew i pnączy na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew i pnączy na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Zachód; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie XIII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów, traw oraz dostawa i sadzenie roślin cebulowych wraz z pracami dodatkowymi pod nasadzenia na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XIII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów, traw oraz dostawa i sadzenie roślin cebulowych wraz z pracami dodatkowymi pod nasadzenia na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Śródmieście - kieszonka ul. Moniuszki, Śródmieście - kieszonka św. Wincentego, Śródmieście - kieszonka ul. Księcia Witolda; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie XIV - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew, krzewów i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XIV - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew, krzewów i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Krzyki II, Krzyki III; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XIV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 03452000 Bäume, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie XV - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XV - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód - Zagospodarowanie alei Armii Krajowej; Krzyki Wschód - Zagospodarowanie ulicy Mościckiego; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie XVI - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XVI - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód – FRODO; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XVI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 03452000 Bäume, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie XVII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XVII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód - kieszonka Partynicka - Zielony Mecenat; Krzyki Zachód - Kompleksowe zagospodarowanie ulic oraz Zielone przystanki; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XVII
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie XVIII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XVIII - Dostawa, sadzenie i 3-letnia pielęgnacja drzew na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XVIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie XIX - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XIX - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód - kieszonka Kromera; Psie Pole Wschód - kieszonka Kromera/Krzywoustego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XIX
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie XX - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin, traw i roślin cebulowych wraz z dostawą materiału roślinnego oraz pracami dodatkowymi pod nasadzenia na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026.
Beschreibung: Zadanie XX - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin, traw i roślin cebulowych wraz z dostawą materiału roślinnego oraz pracami dodatkowymi pod nasadzenia na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Jesień 2026. Zieleń parkowa: Śródmieście III - kieszonka przy ul. Wyszyńskiego/Prusa (skwer ks. Spiske). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ).
Interne Kennung: Zadanie XX
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen