See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De kleurgescheiden inzameling van holglas door middel van afzetcontainers op de recyclageparken
Beschreibung: De opdracht omvat de kleurgescheiden inzameling volgens de brengmethode van holglas afkomstig van huishoudelijk gebruik in de gemeenten opgenomen in bijlage C (“Opdracht”), door middel van afzetcontainers op de recyclageparken. Deze dienstverlening kadert binnen de terugnameplicht van Fost Plus van huishoudelijk verpakkingsafval conform het Samenwerkingsakkoord.
Interne Kennung: AK21_260729_Holglas RP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AK21_260729_Holglas RP - Ophaalzone 1
Beschreibung: De opdracht omvat de kleurgescheiden inzameling volgens de brengmethode van holglas afkomstig van huishoudelijk gebruik in de gemeenten opgenomen in ophaalzone 1.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AK21_260729_Holglas RP - Ophaalzone 2
Beschreibung: De opdracht omvat de kleurgescheiden inzameling volgens de brengmethode van holglas afkomstig van huishoudelijk gebruik in de gemeenten opgenomen in ophaalzone 2.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AK21_260729_Holglas RP - Ophaalzone 3
Beschreibung: De opdracht omvat de kleurgescheiden inzameling volgens de brengmethode van holglas afkomstig van huishoudelijk gebruik in de gemeenten opgenomen in ophaalzone 3.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AK21_260729_Holglas RP - Ophaalzone 4
Beschreibung: De opdracht omvat de kleurgescheiden inzameling volgens de brengmethode van holglas afkomstig van huishoudelijk gebruik in de gemeenten opgenomen in ophaalzone 4.
Interne Kennung: 4