See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę produktów leczniczych opisanych w 152 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 1034-2026
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.117.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33662100 Ophthalmika, 33631000 Dermatika, 33615000 Antidiabetika, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem, 33661100 Anästhetika, 33661200 Analgetika, 33621300 Antianämika, 33622300 Diuretika, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33617000 Mineralstoffe, 33652300 Immunsuppressiva, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva, 33651520 Immunglobuline, 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel, 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe, 33694000 Diagnostika, 33632200 Muskelrelaxanzien
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 Środki oftalmologiczne
Beschreibung: Pakiet 21 Środki oftalmologiczne
Interne Kennung: Pakiet 21
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 Produkty lecznicze dla dermatologii
Beschreibung: Pakiet 22 Produkty lecznicze dla dermatologii
Interne Kennung: Pakiet 22
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy, Środki przeciwkrwotoczne
Beschreibung: Pakiet 23 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy, Środki przeciwkrwotoczne
Interne Kennung: Pakiet 23
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 Insulina
Beschreibung: Pakiet 24 Insulina
Interne Kennung: Pakiet 24
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 Produkty lecznicze do terapii serca
Beschreibung: Pakiet 25 Produkty lecznicze do terapii serca
Interne Kennung: Pakiet 25
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Pakiet 26 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Pakiet 26
Haupteinstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 Środki znieczulające
Beschreibung: Pakiet 27 Środki znieczulające
Interne Kennung: Pakiet 27
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 Środki znieczulające
Beschreibung: Pakiet 28 Środki znieczulające
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 Środki znieczulające
Beschreibung: Pakiet 29 Środki znieczulające
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 Środki znieczulające
Beschreibung: Pakiet 30 Środki znieczulające
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 Środki przeciwbólowe
Beschreibung: Pakiet 31 Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Pakiet 31
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 Środki przeciwbólowe
Beschreibung: Pakiet 32 Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 Środki przeciwbólowe
Beschreibung: Pakiet 33 Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 Preparaty przeciw anemii
Beschreibung: Pakiet 34 Preparaty przeciw anemii
Interne Kennung: Pakiet 34
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 Środki moczopędne
Beschreibung: Pakiet 35 Środki moczopędne
Interne Kennung: Pakiet 35
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 Środki przeciwkrwotoczne
Beschreibung: Pakiet 36 Środki przeciwkrwotoczne
Interne Kennung: Pakiet 36
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego; Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Beschreibung: Pakiet 37 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego; Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Interne Kennung: Pakiet 37
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego; Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 38 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego; Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 38
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne
Beschreibung: Pakiet 39 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne
Interne Kennung: Pakiet 39
Haupteinstufung (cpv): 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 40 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 40