2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren elektrische chassis cabines
Beschreibung: Spaarnelanden wenst een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier voor de levering van elektrische chassis cabines die geschikt zijn voor opbouw door derden. Verwachte afname is minimaal 20 elektrische chassis cabines
Interne Kennung: 600930
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar, derhalve ingaand op 1 december 2026 en eindigend op 30 november 2028, met een optie voor Spaarnelanden om de Raamovereenkomst te verlengen met tweemaal met maximaal twaalf (12) maanden per keer.
590835-2026 - Competition
Netherlands – Motor vehicles – Leveren elektrische chassis cabines
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 600930
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 600930
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: