2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU - powtórka
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku w asortymencie i ilości określonej w Załączniku Nr 2 i 2a do SWZ.
Interne Kennung: SZP.2420.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku w asortymencie i ilości określonej w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z poniższym: 1) Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 40% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia gwarantowanego, określonego w załączniku nr 1 wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące. 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji po wyczerpaniu kwoty brutto zamówienia gwarantowanego lub wystąpienia konieczności przedłużenia okresu obowiązywania umowy w celu wybrania Wykonawcy w kolejnym postępowaniu o zamówienie publiczne. 3) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla poszczególnej części. 4) Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia gwarantowanego. 5) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 6) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.