See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyrobów medycznych”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyrobów medycznych” . 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1A do specyfikacji warunków zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: DZP 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – szwy chirurgiczne wchłanialne;
Beschreibung: Pakiet nr 1 – szwy chirurgiczne wchłanialne;
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – szwy chirurgiczne niewchłanialne;
Beschreibung: Pakiet nr 2 – szwy chirurgiczne niewchłanialne
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – linia naczyniowa i inne wyroby
Beschreibung: Pakiet nr 3 – linia naczyniowa i inne wyroby
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – cewniki, dreny, maski, zgłębniki
Beschreibung: Pakiet nr 4 – cewniki, dreny, maski, zgłębniki
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5 – wyroby opatrunkowe, chłonne, obłożenia, fartuchy;
Beschreibung: pakiet nr 5 – wyroby opatrunkowe, chłonne, obłożenia, fartuchy;
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – podkłady, maski, materiały szewne
Beschreibung: Pakiet nr 6 – podkłady, maski, materiały szewne
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – wyroby do opatrywania ran, pośligowe, ostrza;
Beschreibung: pakiet nr 7 – wyroby do opatrywania ran, pośligowe, ostrza;
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – opatrunki specjalistyczne;
Beschreibung: Pakiet nr 8 – opatrunki specjalistyczne;
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – akcesoria do systemu terapeutycznego V.A.C.;
Beschreibung: Pakiet nr 9 – akcesoria do systemu terapeutycznego V.A.C.;
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – akcesoria do terapii podciśnieniowej;
Beschreibung: Pakiet nr 10 – akcesoria do terapii podciśnieniowej;
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – wyroby medyczne na bloki i inne
Beschreibung: Pakiet nr 11 – wyroby medyczne na bloki i inne
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – rękawice jednorazowe
Beschreibung: Pakiet nr 12 – rękawice jednorazowe
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – siatki, rękawice chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 13 – siatki, rękawice chirurgiczne
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – asortyment korekcyjno-mocujący;
Beschreibung: Pakiet nr 14 – asortyment korekcyjno-mocujący;
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – asortyment do implantacji;
Beschreibung: Pakiet nr 15 – asortyment do implantacji;
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – odczynniki do badania CRP
Beschreibung: Pakiet nr 16 – odczynniki do badania CRP
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – testy diagnostyczne
Beschreibung: Pakiet nr 17 – testy diagnostyczne
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – testy do diagnostyki IN-VITRO
Beschreibung: Pakiet nr 18 – testy do diagnostyki IN-VITRO
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – wkłucia centralne i igły do znieczuleń
Beschreibung: Pakiet nr 19 – wkłucia centralne i igły do znieczuleń
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – dostępy naczyniowe
Beschreibung: Pakiet nr 20 – dostępy naczyniowe
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – akcesoria chirurgiczne, anestezjologiczne oraz inne;
Beschreibung: Pakiet nr 21 – akcesoria chirurgiczne, anestezjologiczne oraz inne;
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – wyroby do odsysania, drenażu oraz sprzęt chirurgiczny
Beschreibung: Pakiet nr 22 – wyroby do odsysania, drenażu oraz sprzęt chirurgiczny
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – akcesoria do ssaka lifetime oraz do laryngoskopu
Beschreibung: Pakiet nr 23 – akcesoria do ssaka lifetime oraz do laryngoskopu
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – akcesoria anestezjologiczne i do terapii tlenowej;
Beschreibung: Pakiet nr 24 – akcesoria anestezjologiczne i do terapii tlenowej;
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – żel znieczulający i sonda;
Beschreibung: Pakiet nr 25 – żel znieczulający i sonda;
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – asortyment endoskopowy
Beschreibung: Pakiet nr 26 – asortyment endoskopowy
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – ligatory
Beschreibung: Pakiet nr 27 – ligatory
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – osprzęt do pracowni TK;
Beschreibung: Pakiet nr 28 – osprzęt do pracowni TK;
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – wyposażenie do neuromonitora typ CD INOMED
Beschreibung: Pakiet nr 29 – wyposażenie do neuromonitora typ CD INOMED
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – narzędzia do bronchoskopii i endoskopii;
Beschreibung: Pakiet nr 30 – narzędzia do bronchoskopii i endoskopii;
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – wyposażenie do ERBE
Beschreibung: Pakiet nr 31 – wyposażenie do ERBE
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – akcesoria do AIRVO 2
Beschreibung: Pakiet nr 32 – akcesoria do AIRVO 2
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 – asortyment kompatybilny do metraloop, elektrody;
Beschreibung: Pakiet nr 33 – asortyment kompatybilny do metraloop, elektrody;
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 – akcesoria do aerogen i pomp mindray
Beschreibung: Pakiet nr 34 – akcesoria do aerogen i pomp mindray
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 – osprzęt do podaży żywienia dojelitowego
Beschreibung: Pakiet nr 35 – osprzęt do podaży żywienia dojelitowego
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – znacznik do lokalizacji węzłów chłonnych;
Beschreibung: Pakiet nr 36 – znacznik do lokalizacji węzłów chłonnych;
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 – elektrody oraz papier do urządzeń rejestrujących
Beschreibung: Pakiet nr 37 – elektrody oraz papier do urządzeń rejestrujących
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 – osprzęt do laparoskopii;
Beschreibung: Pakiet nr 38 – osprzęt do laparoskopii;
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 – implanty piersi
Beschreibung: Pakiet nr 39 – implanty piersi