2. Verfahren
Verfahren
Titel: SKD Conservering Museumobjecten Marinemuseum Den Helder (2026)
Beschreibung: Stichting Koninklijke Defensiemusea is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de uitvoering van conserveringsonderhoud aan vijftien (15) gespecificeerde museumobjecten van het Marine Museum in Den Helder, welke buiten worden geëxposeerd. De raamovereenkomst heeft een geraamde waarde van ca. EUR 800.000,- uitgaande van de maximale contractduur van vier (4) jaren.
Interne Kennung: 26-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521200 Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Stichting Koninklijke Defensiemusea is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de uitvoering van conserveringsonderhoud aan vijftien (15) gespecificeerde museumobjecten van het Marinemuseum in Den Helder, welke buiten worden geëxposeerd. De raamovereenkomst heeft een geraamde waarde van ca. EUR 800.000,- uitgaande van de maximale contractduur van vier (4) jaren.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26-003
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Openbare procedure
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92521200 Servicios de preservación de material y especímenes de exposición
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1