See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Razvoj, vzpostavitev in vzdrževanje digitalne integrirane platforme za spremljanje izvajanja ukrepov prometne politike in investicijskih infrastrukturnih projektov - DIPSIIP (ponovitev postopka)
Beschreibung: Cilj projekta je izdelava, vzpostavitev in vzdrževanje informacijske rešitve DIPSIIP, ki bo omogočala spremljanje izvajanja prometne politike, investicij trajnostne mobilnosti in investicij infrastrukturnih projektov. Izvedba del in storitev iz Faze 1, Faze 2, Faze 3 in Faze 4 (kot so opredeljene v projektni nalogi in ponudbenem predračunu) bo v celoti financirana s sredstvi Načrta za okrevanje in odpornost (NOO). Iz teh sredstev bo financirano tudi predvidoma 5-mesečno obdobje vzdrževanja (Faza 5 - DP5.A1).
Interne Kennung: JN-46060
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Cilj projekta je izdelava, vzpostavitev in vzdrževanje informacijske rešitve DIPSIIP, ki bo omogočala spremljanje izvajanja prometne politike, investicij trajnostne mobilnosti in investicij infrastrukturnih projektov.
Interne Kennung: 529749