See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Доставка на офсетова обемна хартия, картографска хартия, многослойни хартии и картони.
Beschreibung: Поръчката касае осигуряване на необходимостта на Възложителя от доставка на различни видове хартии и картони за полиграфическата дейност на Военно-географската служба. Доставките са разделени на 20 обособени позиции. Изискванията са изложени в Техническа спецификация - ДОП-1/2026 г.
Interne Kennung: 574171
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37823800 Mehrlagiges Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Полиграфична химизирана хартия (бяла), СВ 500, листове, с формат 430/610 mm и грамаж от 75 g/m2.
Beschreibung: Полиграфична химизирана хартия (бяла), СВ 500, листове, с формат 430/610 mm и грамаж от 75 g/m2 - 50000 листа, съгласно ТС ДОП-1/2026 г.
Interne Kennung: 574837
Los: LOT-0002
Titel: Полиграфична химизирана хартия (жълта), СFВ 500, листове, с формат 430/610 mm и грамаж от 75 g/m2.
Beschreibung: Полиграфична химизирана хартия (жълта), СFВ 500, листове, с формат 430/610 mm и грамаж от 75 g/m2 - 20000 листа, съгласно ТС ДОП-1/2026 г.
Interne Kennung: 574839
Los: LOT-0003
Titel: Полиграфична цветна химизирана хартия (зелена), СF 500, листове, с формат 430/610 mm и грамаж от 75 g/m2.
Beschreibung: Полиграфична цветна химизирана хартия (зелена), СF 500, листове, с формат 430/610 mm и грамаж от 75 g/m2 - 50000 листа, съгласно ТС ДОП-1/2026 г.
Interne Kennung: 574841