590872-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Rudołtowicach oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach i do Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Rudołtowicach oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach i do Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów z niepełnosprawnością do Specjalnego Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Rudołtowicach oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach i uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach (z uwagi na zbliżoną godzinę rozpoczęcia zajęć w każdej z placówek, wprowadzono podział dowozu na 3 trasy, przy czym, organizacja dowozu dopuszcza łączenie tras przez realizatora). Łączna długość tras: 184 km 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do jednostronnego opcjonalnego zwiększenia lub zmniejszenia liczby przewożonych osób - maksymalnie o 2 osoby na każdej trasie, skutkującego zwiększeniem lub zmniejszeniem ogólnej długości tras o nie więcej niż 90 km dziennie.
Vorherige Bekanntmachung490970-2026
Interne KennungZP.271.2.76.2026.JB
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Rudołtowicach oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach i do Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach. Kody CPV: 60130000-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób. Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w Zaproszeniu oraz niżej wymienionym załączniku, tj. w : a) Załączniku nr 4 do Zaproszenia – Wzór umowy (Projektowane postanowienia umowne), b) Załączniku nr 5 do Zaproszenia – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.