2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerapp vernieuwd parkeerbeleid
Beschreibung: Vanaf januari 2027 wordt een nieuw parkeerbeleid uitgerold in de Ieperse binnenstad. Om de bezoekers maximaal van dienste te zijn en het betalen voor het parkeren zo gemakkelijk mogelijk te maken in Ieper wenst het stadsbestuur - naast het betalen aan het parkeerautomaat - ook APP parkeren toe te passen. Het betreft een complementair betalingssysteem dat via een APP de toepasselijke parkeertarieven en andere parkeerreglementen op een flexibele manier kan aanbieden.
Interne Kennung: PPP088-2231/6374/2026/MOB_02/STAD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/MOB_02/STAD_1