2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług żywienia pacjentów szpitala
Beschreibung: Zapewnienie codziennej kompleksowej obsługi w zakresie żywienia pacjentów Zamawiającego, w ilości średnio 290 osób dziennie, w tym: 182 posiłków dziennie dla osób na oddziałach dla dorosłych pacjentów, 27 posiłków dziennie dla pacjentek z Oddziału Ginekologiczno – Położniczego, 1 posiłek dziennie w opakowaniu jednorazowym dla pacjentek z Oddziału Ginekologiczno- Położniczego, 27 posiłków dziennie w opakowaniu jednorazowym dla pacjentów dorosłych, 26 posiłków dziennie dla dzieci na oddziałach dziecięcych, 26 posiłków dziennie dla dzieci w opakowaniu jednorazowych i 1 pacjenta w wieku od 0 -1 roku życia. Usługa będzie realizowana przez 7 dni w tygodniu, łącznie z dniami wolnymi i świętami. Usługi kompleksowego żywienia pacjentów obejmują w szczególności: - sporządzanie posiłków z produktów własnych w ilościach wynikających ze stanu hospitalizowanych pacjentów, - z uwzględnieniem normatywnych wartości energetycznych i odżywczych, w tym dziennej racji pokarmowej, zaleceń dietetycznych, zaleceń lekarskich oraz zgodnie z załącznikami do SWZ, - dystrybucję posiłków do oddziałów w systemie bemarowym zapewniającym odpowiednią szczelność i właściwą temperaturę, - odbiór naczyń od pacjenta / z Oddziału bez zbędnej zwłoki po zakończonym posiłku, - mycie i dezynfekcję naczyń kuchennych zgodnie z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi obowiązującymi w podmiotach leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SZP-271-31/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001