See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych
Interne Kennung: 43/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych (zamówienie podstawowe - 1 kpl. i zamówienie opcjonalne - 1kpl.) zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w zał. nr 1a do SWZ oraz na warunkach określonych w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne - dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych - 1 kpl.