See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania dla RZGW Warszawa i jednostek podległych
Beschreibung: 4.1.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30/2026/RZGW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Usługi sprzątania pomieszczeń budynku RZGW w Warszawie przy ul. Zarzecze 13b wraz z terenem zewnętrznym
Beschreibung: 4.1.1Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Usługi sprzątania obiektów ZZ Dębe
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Piotrkowie Trybunalskim
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Radomiu
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Łowiczu
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Warszawie
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ we Włocławku
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Usługi sprzątania pomieszczeń ZZ w Ciechanowie
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.30.2026/RZGW Cz. 8