2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne wyrobów medycznych hemostatycznych oraz wyrobów medycznych do witreoktomii na okres 36 miesięcy z prawem opcji na 6 miesięcy ( łącznie 42 miesiące)
Beschreibung: zgodnie z formularzem cenowym i zapisami swz.
Interne Kennung: 98/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Hemostatyk powierzchniowy
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu wskazanego w Załączniku nr 1 do umowy o ilość wskazaną w Załączniku nr 1 do Umowy dla prawa opcji lub wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy.. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku zaistnienia jednej z poniższych okoliczności: a) zwiększenie wykorzystania ilościowego asortymentu objętego Załącznikiem nr 1 do umowy przed upływem terminu zakończenia umowy, b) przedłużenie kończącego się terminu obowiązywania umowy przy jednoczesnym niewykorzystaniu asortymentu, c) zwiększenie i przedłużenie przy jednoczesnym wykorzystaniu ilościowym asortymentu wraz z kończącym się terminem obowiązywania umowy. 3. Prawo opcji oznacza, że asortyment objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) dostawy na podstawie skorzystania z prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, również w zakresie terminów określonych w §2 ust. 2 projektu umowy oraz konsekwencji ich niedotrzymania, b) ceny jednostkowe netto/brutto określa Formularz cenowy/Załącznik nr 1 do niniejszej umowy. 4. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć przedmiot umowy objęty opcją po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji prawa opcji ze wskazaniem zakresu tej opcji. 5. Warunkiem wykonania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Zamawiający uprawniony jest do złożenia zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania wartości prawa opcji wskazanej w § 1 ust. 4 lit. b projektu umowy , z uwzględnieniem maksymalnej wartości umowy wskazanej w § 1 ust. 4 lit. c projektu umowy. 6. Zawiadomienie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem realizacji zakresu objętego prawem opcji. 7. Realizowanie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. 8. Realizacja prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Matryca hemostatyczna
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Klej tkankowy wraz z aplikatorem
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Klej tkankowy
Interne Kennung: 4.
Los: LOT-0005
Titel: 5. Szczeliwo hydrożelowe
Interne Kennung: 5.
Los: LOT-0006
Titel: 6. Środek hemostatyczny
Interne Kennung: 6.
Los: LOT-0007
Titel: 7. Barwniki stosowane w zabiegu witrektomii
Interne Kennung: 7.
Los: LOT-0008
Titel: 8. Wyroby medyczne stosowane w zabiegu witrektomii
Interne Kennung: 8.
Los: LOT-0009
Titel: 9. Gąbki celulozowe
Interne Kennung: 9.
Los: LOT-0010
Titel: 10. Produkty okulistyczne różne
Interne Kennung: 10.