590963-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozbudowa SOSRD o udostępnianie w czasie rzeczywistym danych o natężeniu ruchu wraz z ich klasyfikacją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa SOSRD o udostępnianie w czasie rzeczywistym danych o natężeniu ruchu wraz z ich klasyfikacją
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa funkcjonalna Systemu Obszarowego Sterowania Ruchem Drogowym (SOSRD), polegająca na wdrożeniu mechanizmów pozyskiwania, przetwarzania oraz przekazywania w czasie rzeczywistym danych natężenia ruchu drogowego, wraz z ich klasyfikacją, na portal internetowy Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. Wielkość/Zakres: Rozbudowa systemu ma na celu podniesienie przejrzystości informacji dotyczących ruchu drogowego w mieście Rzeszowie, tak aby użytkownicy serwisu mogli w łatwy i intuicyjny sposób uzyskiwać dostęp do aktualnych oraz historycznych danych ruchowych. Rozbudowa warstwy prezentacyjnej oraz automatyzacji procesów przetwarzania i udostępniania informacji, pozwoli na pełniejsze zrozumienie sytuacji na drogach, w tym natężenia ruchu, trendów komunikacyjnych oraz zmian w czasie.
Interne KennungZP-A.271.34.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji