See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup 2 szt. autobusów elektrycznych niskopodwoziowych z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Zakup 2 szt. Autobusów elektrycznych niskopodwoziowych z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych oraz Stacji ładowania pojazdów elektrycznych” w ramach projektu „Zakup niskoemisyjnych autobusów dla komunikacji miejskiej w Braniewie”. 2. Przedmiot umowy obejmuje: 1) zakup i dostawę 2 szt. autobusów elektrycznych niskopodwoziowych z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych na potrzeby komunikacji miejskiej w Braniewie, oraz 2) zakup, dostawę, montaż i uruchomienie 1 szt. stacji ładowania pojazdów elektrycznych na potrzeby ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej w Braniewie. 3. Wymagania minimalne dla autobusów i stacji ładowania pojazdów będące przedmiotem zamówienia, zostały szczegółowo określone w załączniku do niniejszej SWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi: Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 350036-2026
Interne Kennung: OR.271.2.19.2025.KG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001