See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wsparcia serwisowego macierzy DELL ISILON, macierzy IBM, przełączników Fibre Channel oraz Biblioteki Taśmowej IBM dla CPD Polskiego Radia.
Beschreibung: Usługi wsparcia serwisowego macierzy DELL ISILON, macierzy IBM, przełączników Fibre Channel oraz Biblioteki Taśmowej IBM dla CPD Polskiego Radia.
Interne Kennung: BP.27.27.2025.MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 : Wsparcie serwisowe macierzy DELL Isilon H400, A200, A300
Beschreibung: Zadanie nr 1 : Wsparcie serwisowe macierzy DELL Isilon H400, A200, A300
Interne Kennung: BP.27.27.2026.MD Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 : Wsparcie serwisowe macierzy IBM V7000gen3
Beschreibung: Zadanie nr 2 : Wsparcie serwisowe macierzy IBM V7000gen3
Interne Kennung: BP.27.27.2026.MD Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 : Wsparcie serwisowe macierzy IBM 7000gen2
Beschreibung: Zadanie nr 3 : Wsparcie serwisowe macierzy IBM 7000gen2
Interne Kennung: BP.27.27.2026.MD Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 : Wsparcie serwisowe Biblioteki Taśmowej IBM
Beschreibung: Zadanie nr 4 : Wsparcie serwisowe Biblioteki Taśmowej IBM
Interne Kennung: BP.27.27.2026.MD Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 : Wsparcie serwisowe dwóch przełączników Fibre Channel IBM 6520
Beschreibung: Zadanie nr 5 : Wsparcie serwisowe dwóch przełączników Fibre Channel IBM 6520
Interne Kennung: BP.27.27.2026.MD Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 : Wsparcie serwisowe dwóch przełączników Fibre Channel DELL DS-6620B-V2
Beschreibung: Zadanie nr 6 : Wsparcie serwisowe dwóch przełączników Fibre Channel DELL DS-6620B-V2
Interne Kennung: BP.27.27.2026.MD Zadanie nr 6