590991-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Obnova serverů, úložišť a síťových prvků systému MSEK (opakovaná)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova serverů, úložišť a síťových prvků systému MSEK (opakovaná)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 3 ks serverů (cluster), serveru pro ukládání záloh (repository server), datového úložiště (SAN), 2 ks Fiber Channel přepínačů, páskového úložiště, 2 ks přepínačů (data), upgradu HBA karty na stávajícím serveru, licence VMware a souvisejících služeb (servisní služby). Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Závazný vzor smlouvy) a v příloze č. 1 Závazného vzoru smlouvy.
Interne KennungČTÚ-37 802/2025-606
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
LosLOT-0001