590996-2026 - Wettbewerb
Litauen – Architekturentwurf – Atviras projekto konkursas "Utenos miesto daugiafunkcinio sporto komplekso rekonstravimas"
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Atviras projekto konkursas "Utenos miesto daugiafunkcinio sporto komplekso rekonstravimas"
Beschreibung: Konkurso tikslas: išrinkti geriausiai urbanistinius, architektūros ir funkcinius aspektus bei kitus reikalavimus (išvardintus šiose konkurso sąlygose, užduotyje „Utenos miesto daugiafunkcinio sporto komplekso rekonstravimas“, atitinkančią projekto architektūrinę idėją. Šio konkurso I-ą, II-ą ir III-ą vietas užėmusių projekto pasiūlymų autoriams bus skiriamos piniginės išmokos: I-ai vietai skiriama 6.000 Eur, II-ai – 4.000 Eur, III-iai – 3.000 Eur. Šis pirkimas vykdomas, nenumatant sudaryti pirkimo sutarties. Perkančioji organizacija, vadovaudamasi Viešųjų pirkimų įstatymo 71 straipsnio 4 dalies nuostatomis, numato vykdyti atskirą paslaugų pirkimą dėl „Utenos miesto daugiafunkcinio sporto komplekso rekonstravimas“ (projektinių pasiūlymų, techninio darbo projekto, statybą leidžiančio dokumento gavimo, darbo projekto ar jo dalių parengimo bei statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugos), į jas kviečiant I vietą užėmusio projekto pasiūlymo dalyvį (Pastaba: Šio konkurso laimėtoju yra laikomas I vietą užėmusio projekto pasiūlymo dalyvis). Projektinių pasiūlymų, techninio darbo projekto, statybą leidžiančio dokumento gavimo bei statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugų kaina neturi viršyti 181.500,00 Eur su PVM, jei tiekėjas yra PVM mokėtojas, arba 150.000,00 Eur be PVM, jei tiekėjas nėra PVM mokėtojas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0