See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van injectienaalden, veiligheidsnaalden, injectiespuiten, insulinespuiten, voorgevulde spuiten en bloedafnamesystemen en vleugelnaalden
Beschreibung: Middels huidige opdracht wenst de aanbesteder over te gaan tot het afsluiten van een multilaterale raamovereenkomst conform artikel 43 van de wet overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Deze raamovereenkomst moet toelaten om binnen korte termijn opdrachten te gunnen voor bepaalde behoeften en producten tegen de voordeligste voorwaarden en dit volgens de meest recente ontwikkelingen. Het voorwerp van de opdracht betreft de levering van de volgende goederen: injectienaalden, veiligheidsnaalden, injectiespuiten,insulinespuiten, voorgevulde spuiten en bloedafnamesystemen en vleugelnaalden.
Interne Kennung: PPP0WC-355/6695/P8576 tem P8581
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van injectienaalden
Beschreibung: Leveren van injectienaalden voor intraveneuze, intramusculaire, subcutane en intradermale toepassingen. De opgegeven maten zijn de huidige gebruikte. De aangeboden naalden moeten deze afmetingen zo dicht mogelijk benaderen.
Interne Kennung: P8576_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141310 Spritzen
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van veiligheidsnaalden
Beschreibung: Veiligheidsinjectienaalden zijn voorzien van een veiligheidsmechanisme om prikongevallen te vermijden. De opgegeven afmetingen zijn de huidige gebruikte, aangeboden artikelen dienen deze afmetingen zo dicht mogelijk te benaderen.
Interne Kennung: P8577_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De basisspecificaties blijven gelden, opties kunnen andere afmetingen zijn dan de opgegeven maten.)
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van injectiespuiten
Beschreibung: Injectiespuiten zijn 3-delige spuiten . Andere volumes die beschikbaar zijn mogen worden aangeboden als optie
Interne Kennung: P8578_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0004
Titel: Leveren van insulinespuiten
Beschreibung: Deze spuiten dienen voor de toediening van insuline en hebben een minimale dode ruimte. De insulinespuiten zijn beschikbaar met of zonder naald.
Interne Kennung: P8579_4
Los: LOT-0005
Titel: Leveren van voorgevulde spuiten
Beschreibung: Voorgevulde spuiten bevatten een steriele NaCl 0.9% oplossing voor het spoelen van IV-katheters
Interne Kennung: P8580_5
Los: LOT-0006
Titel: Leveren van bloedafnamesystemen en vleugelnaalden
Beschreibung: Gebruiksvriendelijke systemen voor bloedafname, tussen de vacuumbuizen en patiënt met houder bloedafnamenaalden, vleugelnaalden en houder. De houder is niet steriel en heeft bij voorkeur een kliksysteem om een soepele en probleemoze release mogelijk te maken en is geschikt voor meermailg gebruik.
Interne Kennung: P8581_6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke