2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoren en samenvatten van mediafragmenten
Beschreibung: De opdracht richt zich op het monitoren van een breed scala aan mediabronnen, op basis van vooraf afgestemde zoekprofielen. Relevante fragmenten worden verzameld in een toegankelijk dashboard, geanalyseerd en voorzien van een inhoudelijk sterke, leesvervangende samenvatting. Deze samenvattingen inclusief link naar het betreffende media-fragment worden vervolgens ontsloten via een afgesproken kanaal, binnen afgesproken termijnen. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 100.000, - exclusief btw per jaar, derhalve € 600.000,- exclusief btw over een looptijd van 6 jaar.
Interne Kennung: 201865006.028.155
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79552000 Textverarbeitungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2028. Daarna is er de (eenzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen) mogelijkheid tot verlenging. Opdrachtgever verlengt de Overeenkomst maximaal twee keer voor maximaal 12 maanden per keer. Als Opdrachtgever wenst te verlengen wordt dit schriftelijk aan Opdrachtnemer bevestigd voor de einddatum van de Overeenkomst. De looptijd inclusief verlengingen is tot en met 31 december 2030.