See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów operacyjnych, półmasek FFP2 i FFP3, wyrobów z włókniny oraz termicznych okryć.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów operacyjnych, półmasek FFP2 i FFP3, wyrobów z włókniny oraz termicznych okryć.
Vorherige Bekanntmachung: 188083-2026
Interne Kennung: PIMMSWiA-2375/20/02/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do centralnego wkłucia
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem do SWZ (formularz ofertowo-cenowy xls)
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zetawów do artroskopii barku
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do protezy kolana
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do artroskopii kolana
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do operacji kończyny dolnej
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do zabiegów endoskopowych na kręgosłupie
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do kraniotomii
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do przetok tętniczo - żylnych
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do zabiegów brzuszno - kroczowych
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do zabiegów wewnątrznaczyniowych mózgowych
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do małych zabiegów
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów TUR
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do przeszczepu zastawki
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa medycznych półmasek FFP2 i FFP3
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa serwet wysokochłonnych 60cmx90cm
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa poduszek jednorazowychi pościeli jednorazowej z wypełnieniem
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa prześcieradeł jednorazowych
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa sterylnych fartuchów
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów z włókniny
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa masek chirurgicznych na troki
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa termicznych okryć pacjenta
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa aktywnych kocy samoogrzewających
Interne Kennung: Część nr 22