591034-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Programmierung von Anwendersoftware – Izrada Optimizacija programske podrške za upravljanje državnim potporama
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izrada Optimizacija programske podrške za upravljanje državnim potporama
Beschreibung: Predmet javne nabave je usluga izrade optimizacije programske podrške za upravljanje državnim potporama u ribarstvu, a sve sukladno ovoj dokumentaciji o nabavi, troškovniku i Projektnom zadataku koji su sastani dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 4/2026/VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0000