See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.242.332,2026 - Realizacja przeglądu urządzeń różnych producentów w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: Realizacja przeglądu urządzeń różnych producentów w okresie 24 miesięcy - 100 pakietów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 - 1 zadanie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 - 1 zadanie
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 - 1 zadanie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 - 1 zadanie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 - 1 zadanie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 - 1 zadanie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 - 1 zadanie
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 - 1 zadanie
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 - 1 zadanie
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 - 1 zadanie
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 - 1 zadanie
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 - 1 zadanie
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 - 1 zadanie
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 - 1 zadanie
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 - 1 zadanie
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 - 1 zadanie
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17 - 1 zadanie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18 - 1 zadanie
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19 - 1 zadanie
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20 - 1 zadanie
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 1 - 21 zadanie
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 - 1 zadanie
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 - 1 zadanie
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 - 1 zadanie
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 - 1 zadanie
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 - 1 zadanie
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 - 1 zadanie
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 - 1 zadanie
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 1 - 29 zadanie
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet 30 - 1 zadanie
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet 31 - 1 zadanie
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Pakiet 1 - 32 zadanie
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Pakiet 33 - 1 zadanie
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: Pakiet 34 - 1 zadanie
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Pakiet 35 - 1 zadanie
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: Pakiet 36 - 1 zadanie
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Pakiet 37 - 1 zadanie
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Pakiet 38 - 1 zadanie
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: Pakiet 39 - 1 zadanie
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: Pakiet 40 - 1 zadanie
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: Pakiet 41 - 1 zadanie
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: Pakiet 42 - 1 zadanie
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Pakiet 43 - 1 zadanie
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: Pakiet 44 - 1 zadanie
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Pakiet 45 - 1 zadanie
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Beschreibung: Pakiet 46 - 1 zadanie
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: Pakiet 1 - 47 zadanie
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Beschreibung: Pakiet 48 - 1 zadanie
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Beschreibung: Pakiet 49 - 1 zadanie
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Beschreibung: Pakiet 50 - 1 zadanie
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Beschreibung: Pakiet 51 - 1 zadanie
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Beschreibung: Pakiet 52 - 1 zadanie
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Beschreibung: Pakiet 53 - 1 zadanie
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Beschreibung: Pakiet 54 - 1 zadanie
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Beschreibung: Pakiet 55 - 1 zadanie
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Beschreibung: Pakiet 56 - 1 zadanie
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Beschreibung: Pakiet 57 - 1 zadanie
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Beschreibung: Pakiet 58 - 1 zadanie
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Beschreibung: Pakiet 59 - 1 zadanie
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Beschreibung: Pakiet 60 - 1 zadanie
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Beschreibung: Pakiet 61 - 1 zadanie
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Beschreibung: Pakiet 62 - 1 zadanie
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Beschreibung: Pakiet 63 - 1 zadanie
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Beschreibung: Pakiet 64 - 1 zadanie
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Beschreibung: Pakiet 65 - 1 zadanie
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Beschreibung: Pakiet 66 - 1 zadanie
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Beschreibung: Pakiet 67 - 1 zadanie
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Beschreibung: Pakiet 68 - 1 zadanie
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Beschreibung: Pakiet 69 - 1 zadanie
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Beschreibung: Pakiet 70 - 1 zadanie
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
Beschreibung: Pakiet 71 - 1 zadanie
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72
Beschreibung: Pakiet 72 - 1 zadanie
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73
Beschreibung: Pakiet 73 - 1 zadanie
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74
Beschreibung: Pakiet 74 - 1 zadanie
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75
Beschreibung: Pakiet 75 - 1 zadanie
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76
Beschreibung: Pakiet 76 - 1 zadanie
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 77
Beschreibung: Pakiet 77 - 1 zadanie
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 78
Beschreibung: Pakiet 78 - 1 zadanie
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 79
Beschreibung: Pakiet 79 - 1 zadanie
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 80
Beschreibung: Pakiet 80 - 1 zadanie
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 81
Beschreibung: Pakiet 81 - 1 zadanie
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 82
Beschreibung: Pakiet 82 - 1 zadanie
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 83
Beschreibung: Pakiet 83 - 1 zadanie
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 84
Beschreibung: Pakiet 84 - 1 zadanie
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 85
Beschreibung: Pakiet 85 - 1 zadanie
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 86
Beschreibung: Pakiet 86 - 1 zadanie
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet 87
Beschreibung: Pakiet 87 - 1 zadanie
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet 88
Beschreibung: Pakiet 88 - 1 zadanie
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet 89
Beschreibung: Pakiet 89 - 1 zadanie
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet 90
Beschreibung: Pakiet 90 - 1 zadanie
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet 91
Beschreibung: Pakiet 91 - 1 zadanie
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet 92
Beschreibung: Pakiet 92 - 1 zadanie
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet 93
Beschreibung: Pakiet 93 - 1 zadanie
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet 94
Beschreibung: Pakiet 94 - 1 zadanie
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet 95
Beschreibung: Pakiet 95 - 1 zadanie
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 96
Beschreibung: Pakiet 96 - 1 zadanie
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet 97
Beschreibung: Pakiet 97 - 1 zadanie
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 98
Beschreibung: Pakiet 98 - 1 zadanie
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet 99
Beschreibung: Pakiet 99 - 1 zadanie
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet 100
Beschreibung: Pakiet 100 - 1 zadanie
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Pakiet 1 - 1 zadanie
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Pakiet 2 - 1 zadanie
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Description: Pakiet 3 - 1 zadanie
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Description: Pakiet 4 - 1 zadanie
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Description: Pakiet 5 - 1 zadanie
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Description: Pakiet 6 - 1 zadanie
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Description: Pakiet 7 - 1 zadanie
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Description: Pakiet 8 - 1 zadanie
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Description: Pakiet 9 - 1 zadanie
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Description: Pakiet 10 - 1 zadanie
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Description: Pakiet 11 - 1 zadanie
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Description: Pakiet 12 - 1 zadanie
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Pakiet 13 - 1 zadanie
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Description: Pakiet 14 - 1 zadanie
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Description: Pakiet 15 - 1 zadanie
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Description: Pakiet 16 - 1 zadanie
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Description: Pakiet 17 - 1 zadanie
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Description: Pakiet 18 - 1 zadanie
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Description: Pakiet 19 - 1 zadanie
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Description: Pakiet 20 - 1 zadanie
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Description: Pakiet 1 - 21 zadanie
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Description: Pakiet 22 - 1 zadanie
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Description: Pakiet 23 - 1 zadanie
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Description: Pakiet 24 - 1 zadanie
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Description: Pakiet 25 - 1 zadanie
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26
Description: Pakiet 26 - 1 zadanie
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27
Description: Pakiet 27 - 1 zadanie
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28
Description: Pakiet 28 - 1 zadanie
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet 29
Description: Pakiet 1 - 29 zadanie
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 30
Description: Pakiet 30 - 1 zadanie
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31
Description: Pakiet 31 - 1 zadanie
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32
Description: Pakiet 1 - 32 zadanie
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33
Description: Pakiet 33 - 1 zadanie
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34
Description: Pakiet 34 - 1 zadanie
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35
Description: Pakiet 35 - 1 zadanie
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36
Description: Pakiet 36 - 1 zadanie
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37
Description: Pakiet 37 - 1 zadanie
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38
Description: Pakiet 38 - 1 zadanie
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet 39
Description: Pakiet 39 - 1 zadanie
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet 40
Description: Pakiet 40 - 1 zadanie
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet 41
Description: Pakiet 41 - 1 zadanie
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet 42
Description: Pakiet 42 - 1 zadanie
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet 43
Description: Pakiet 43 - 1 zadanie
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet 44
Description: Pakiet 44 - 1 zadanie
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet 45
Description: Pakiet 45 - 1 zadanie
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet 46
Description: Pakiet 46 - 1 zadanie
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet 47
Description: Pakiet 1 - 47 zadanie
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet 48
Description: Pakiet 48 - 1 zadanie
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet 49
Description: Pakiet 49 - 1 zadanie
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet 50
Description: Pakiet 50 - 1 zadanie
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet 51
Description: Pakiet 51 - 1 zadanie
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet 52
Description: Pakiet 52 - 1 zadanie
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet 53
Description: Pakiet 53 - 1 zadanie
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet 54
Description: Pakiet 54 - 1 zadanie
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet 55
Description: Pakiet 55 - 1 zadanie
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet 56
Description: Pakiet 56 - 1 zadanie
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet 57
Description: Pakiet 57 - 1 zadanie
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet 58
Description: Pakiet 58 - 1 zadanie
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet 59
Description: Pakiet 59 - 1 zadanie
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet 60
Description: Pakiet 60 - 1 zadanie
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet 61
Description: Pakiet 61 - 1 zadanie
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet 62
Description: Pakiet 62 - 1 zadanie
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet 63
Description: Pakiet 63 - 1 zadanie
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet 64
Description: Pakiet 64 - 1 zadanie
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet 65
Description: Pakiet 65 - 1 zadanie
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet 66
Description: Pakiet 66 - 1 zadanie
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet 67
Description: Pakiet 67 - 1 zadanie
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet 68
Description: Pakiet 68 - 1 zadanie
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet 69
Description: Pakiet 69 - 1 zadanie
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet 70
Description: Pakiet 70 - 1 zadanie
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet 71
Description: Pakiet 71 - 1 zadanie
Lot: LOT-0072
Title: Pakiet 72
Description: Pakiet 72 - 1 zadanie
Lot: LOT-0073
Title: Pakiet 73
Description: Pakiet 73 - 1 zadanie
Lot: LOT-0074
Title: Pakiet 74
Description: Pakiet 74 - 1 zadanie
Lot: LOT-0075
Title: Pakiet 75
Description: Pakiet 75 - 1 zadanie
Lot: LOT-0076
Title: Pakiet 76
Description: Pakiet 76 - 1 zadanie
Lot: LOT-0077
Title: Pakiet 77
Description: Pakiet 77 - 1 zadanie
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet 78
Description: Pakiet 78 - 1 zadanie
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet 79
Description: Pakiet 79 - 1 zadanie
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet 80
Description: Pakiet 80 - 1 zadanie
Lot: LOT-0081
Title: Pakiet 81
Description: Pakiet 81 - 1 zadanie
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet 82
Description: Pakiet 82 - 1 zadanie
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet 83
Description: Pakiet 83 - 1 zadanie
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet 84
Description: Pakiet 84 - 1 zadanie
Lot: LOT-0085
Title: Pakiet 85
Description: Pakiet 85 - 1 zadanie
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet 86
Description: Pakiet 86 - 1 zadanie
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet 87
Description: Pakiet 87 - 1 zadanie
Lot: LOT-0088
Title: Pakiet 88
Description: Pakiet 88 - 1 zadanie
Lot: LOT-0089
Title: Pakiet 89
Description: Pakiet 89 - 1 zadanie
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet 90
Description: Pakiet 90 - 1 zadanie
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet 91
Description: Pakiet 91 - 1 zadanie
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet 92
Description: Pakiet 92 - 1 zadanie
Lot: LOT-0093
Title: Pakiet 93
Description: Pakiet 93 - 1 zadanie
Lot: LOT-0094
Title: Pakiet 94
Description: Pakiet 94 - 1 zadanie
Lot: LOT-0095
Title: Pakiet 95
Description: Pakiet 95 - 1 zadanie
Lot: LOT-0096
Title: Pakiet 96
Description: Pakiet 96 - 1 zadanie
Lot: LOT-0097
Title: Pakiet 97
Description: Pakiet 97 - 1 zadanie
Lot: LOT-0098
Title: Pakiet 98
Description: Pakiet 98 - 1 zadanie
Lot: LOT-0099
Title: Pakiet 99
Description: Pakiet 99 - 1 zadanie
Lot: LOT-0100
Title: Pakiet 100
Description: Pakiet 100 - 1 zadanie